Nejlepší dárky pro filatelisty a sběratele známek

Chcete obdarovat někoho, kdo patří do řad filatelistů a sbírá známky? Nebo chcete jen udělat radost sami sobě a sbírání známek je vašim koníčkem? Inspirujte, jaké jsou nejlepší a nejzajímavější dárky určené právě pro filatelisty a sběratele známek a vyberte takový, který nejen potěší, ale i pohladí po duši.

 

 

Chcete být, co se dárku pro filatelistu a sběratele známek opravdu originální? Pak vsaďte na tzv. personifikované dárky. Vhodnou volbou je třeba taková vlastní poštovní známka. Platná poštovní známka s opravdovou fotografií oslavence je perfektní volbou, jak potěšit někoho ze svých blízkých. Navíc je opatřena dárkovou krabičkou a známka s fotografií je zasklena v obrazovém rámu. Dále také nechybí ještě další sada poštovních známek. S touto volbou rozhodně nešlápnete vedle. I vy sami si tak můžete udělat radost vytvořením naprosto unikátní a vlastní poštovní známky.

Dalším tipem, jak můžete podarovat a potěšit někoho z řad filatelistů, jsou nejrůznější výroční archy známek, které jsou vydávány k různým příležitostem. Pokud je navíc toto období srdcovou záležitostí daného filatelisty, pak máte úspěch zaručen.

Zajímavým dárkem mohou být také různé knihy, které jsou zaměřeny právě na filatelii, poštovnictví a sbírání známek. Ti, co tomuto koníčku propadli si určitě rádi přečtou nějaké ty zajímavosti a střípky historie ze světa filatelie. A o dárek pro filatelistu máte rázem postaráno.

Pokud má daný člověk smysl pro humor, pak můžete vsadit na nejrůznější vtipné dárky právě na motivy sbírání známek a filatelistů. Co třeba hrníček, sklenička nebo jiný podobný předmět. Neurazíte ani, pokud vášnivému sběrateli poštovních známek pořídíte další album nebo sadu alb. Tento dárek určitě ocení a bude tak moci postupně rozšiřovat svoji sbírku.

Vyberte si z naší nabídky: