Velikonoční přání formou pohlednice: Jak ho udělat jedinečné?

Velikonoce jsou obdobím radosti, setkávání se s rodinou a přáteli a samozřejmě také posíláním velikonočních přání. Tradičním způsobem, jak přání poslat,  jsou pohlednice.

velikonocni-prani-jako-pohlednice

Prvním krokem je samozřejmě udělat si jasno v tom, komu chci popřát. Podle toho by měl měl proběhnout výběr té pravé pohlednice. Vybrat ten správný pohled k Velikonocům nemusí být vždy jednoduché. Zamyslete se, jaký obrázek by udělal příjemci největší radost. U nás jich najdete mnoho ;) 

Co napsat na velikonoční přání? 

Prvním krok máte za sebou a teď vás čeká volba vhodného textu. Text by měl být veselý a optimistický, vyjadřující radost ze setkání s blízkými a těšení se na další společné chvíle. Zde je několik tipů na texty pro vaše velikonoční přání:

  • "Hodně štěstí, hlavně zdraví, ať tě jaro neunaví. Veselé Velikonoce přeje… "
  • "Přejeme vám krásné a požehnané Velikonoce plné slunce, radosti a lásky."
  • "Přejeme vám, aby vám beránek na Velikonoce nadělil hodně štěstí, radosti a pohody."

Samozřejmě můžete i potrénovat své básnické střevo a vystřihnout nějakou krátkou veršovánku. Uvidíte, že potěšíte dvojnásob, když nedáte na “osvědčené” básničky z internetu a pokusíte se napsat nějakou vlastní. 

Něco navíc! 

Pokud chcete dotáhnout své velikonoční pohlednicové přání k dokonalosti, sáhněte po různých nálepkách, washi páskách, razítkách, … a tvořte! Tyto doplňky dodají vašemu dílu šmrnc. Ať už zvolíte jednodušší styl zdobení nebo se odhodláte ke složitějším variacím, určitě zabodujete. 

Do ruky můžete vzít také tužku nebo pastelky a pohlednici dokreslit. Obrázek na zadní straně pohlednice často udělá větší radost než ten vpředu. Tímto způsobem dosáhnete osobitého a jedinečného díla, které by chtěl ve své schránce najít každý. Vaši blízcí mají to štěstí, že jim přijde velikonoční pohlednice právě od Vás.