Krásné a vtipné básničky na pohlednice

Chtěli byste někomu z vašich blízkých poslat pohlednici? Co takhle je tak trochu rozveselit a k textu připojit nějakou milou básničku? Ať už chcete vašim známým popřát třeba k narozeninám, svatbě, Vánocům, do nového roku nebo jim poslat pozdrav z dovolené, tip na krásnou a vtipnou básničku se vždycky hodí. Inspirujte se a vyberte krásné a vtipné básničky na pohlednice v českém a anglickém jazyce, které adresáta pohladí po duši.

 

Originální texty na pohlednice v češtině

  1. Všechno nelze říci slovy, co ti jenom můžem přát? Přejem ti to nejkrásnější, co ti život může dát.
  2. Štěstíčko a zdravíčko, v životě jen sluníčko. V srdci jenom lásku měj, života si užívej.
  3. Přichází chvíle nadevše hezká, kulaté výročí slavíš dneska. Proto ti přejeme hodně sil, štěstí a zdraví velký díl. Já ti tvrdím, na mou duši, padesátka ti moc sluší.
  4. K narozeninám Ti přeji vše, cos chtěla, ať krásné věci dějí se a ty narazíš na anděla. Potěšení ať přinesou ti růže, darem jsou od zamilovaného muže.
  5. Z dovolené zdravíme, dobře se tu bavíme. Sluníčko nádherně hřeje, všechno nám tu zkrátka přeje.

 

Originální texty na pohlednice v angličtině

  1. Happy Birthday my dear friend, let the day be with no end. Celebrate the event now, you´re the one who will say how.
  2. Let me send you Birthday card, even if you´re a bit more far. There´s no distance that can split me from you and you from me. Happy Birthday my dear!
  3. Have a very happy day, now you have to celebrate. Let the work to wait some time and enjyo some good glass of wine. Cheers my friend, I wish you all that only you secretly want. Happy Birthday from…
  4. I always know that you´re with me, even if we cannot meet. Now I wish you a happy day, a special day to celebrate. Happy Birthday my friend!
  5. Raise the goblets, eat a cake, do anything that will make you happy, pleased and satisfied, spend the time with those you love. I wish you a very happy Birthday.

 

 Vyberte si i z naší nabídky pohlednic: