Kde koupit pohlednice?

Sbíráte krásné a zajímavé pohlednice a chtěli byste jejich počet navýšit? Zjistěte, kde je možné koupit další pohlednice tak, abyste mohli vaši sbírku rozšířit o pár nových a zajímavých kousků. Možností, kde pohledy můžete zakoupit, je dlouhá řada, a tak si můžete zvolit přesně takovou, která konkrétně vám bude vyhovovat.

 

Vydražte si pohlednice na Aukru 

K získání nových pohlednic můžete využít aukční portál Aukro.cz. Na tomto portále naleznete velké množství pohlednic i z dob dávno minulých až po dobu současnou. Díky přihazováním v aukci můžete ve finále získat pohlednici nebo sadu pohlednic za velice lákavou cenu. Sběratelé tak díky tomuto aukčnímu portálu získají široké možnosti, co se týče nákupu i prodeje pohledů. Toto místo je pro filokartii jako stvořené.

 

Nákup pohlednic přes e-shopy 

Dalším místem, kde můžete nakoupit pohlednice a vše, co potřebujete k postcrossingu, jsou nejrůznější e-shopy, jako například Papírový Tapír.cz, který je jedním z největších e-shopů s pohlednicemi vůbec a další. V takových e-shopech naleznete pohledy rozdělené přehledně do různých kategorií, takže si můžete prohlédnout přesně takovou, která vás osobně zajímá. A třeba právě tady natrefíte na některé originální kousky.

 

Návštěva papírnictví, knihkupectví a pošty 

Vadí vám, že si nemůžete pohlednice prohlédnout a osahat? Pak se za nimi vydejte přímo fyzicky do obchodu. Kromě aukčních portálů a e-shopů si můžete pohlednice prohlédnout i osobně. Vyrazte na lov pohlednic do kamenných obchodů. Konkrétně jsou dostání v sítích papírnictví, knihkupectví a pošt. Navštívit můžete i antikvariáty, ve kterých lze natrefit na historické kousky, které vám třeba padnou do oka. Narazit na ně můžete i v obchodech se suvenýry nebo v infocentrech, která se nacházejí v každém větším městě.

 

 Vyberte si z naší nabídky pohlednic: