Jak poslat pohlednici?

V dnešní uspěchané době, je moderní, z výletu poslat zprávu a třeba selfie. K narozeninám si zavoláme,nebo pošleme textovku. Není to ale škoda? Pohlednice napsaná rukou je daleko osobnější a jistě potěší adresáta mnohem víc.

Asi každý ,, dospělák“ někdy poslal pohled. Z prázdnin kamarádům, babičce a dědovi přání k vánocům, nebo jste poslali rodičům pohled z tábora. Během let se od posílání pohledů trochu upustilo, nicméně tento trend se vrací opět na výsluní.

Na výběr máte nepřeberné množství pohlednic s různou tématikou. Můžete si tak zakoupit pohlednice jako vzpomínku na dovolenou, to jsou turistické pohlednice, můžete vybírat z pohlednic s obrázky zvířat, s přírodou, nebo třeba s památkami. Dětem pak můžete poslat pohlednici s kresbami dětských motivů. Vánoční nebo velikonoční tématika na pohlednicích je také velmi oblíbený motiv.

Víte jak správně napsat pohled?

Většina pohlednic má rubovou stranu předtištěnou pro jednodušší napsání jména a adresy příjemce.

Levou polovinu máte pro vzkaz, chcete-li zprávu, a pravá část zadní strany pohlednice je určená pro oslovení, jméno příjemce, pro vypsání ulice spolu s číslem popisným, a v neposlední řadě pro napsání města a poštovního směrovacího čísla. Na tuto část se do pravého horního rohu i lepí známka ve správné nominální hodnotě.

Pohlednice, kterou ručně napíšete vždy potěší

Jak už bylo zmíněno, pohlednice jsou daleko více osobní, než pouhá textová zpráva. Ukážete tak adresátovi, že vám na něm záleží. Že jste si se zprávou nebo přáním dali skutečně záležet.

Pokud ozdobíte pohlednici například okrasnými razítky, samolepkami nebo washi páskami, vyjádříte tak v podstatě i to, co cítíte. Něco jako emotikony na telefonu.

Pohlednici od vás si může, ale na rozdíl od textové zprávy, příjemce vystavit jako milou vzpomínku.

 

Nahlédněte do naší nabídky: