Jak vyrobit pohlednici?

Rádi posíláte pohledy? Z dovolené u moře nebo třeba někomu vám blízkému k svátku? Není nad ručně psaný text na pohlednici. Na trhu je pohlednic s různou tématikou nepřeberné množství.

Ovšem pokud chcete být originální, pohlednici si vyrobte sami.

Na internetu naleznete několik programů, v kterých je možné vytvořit vlastní pohlednici. Adresáta jistě potěší vaše originalita a to, že jste si s tím dali práci. Na výběr je mnoho šablon nebo můžete použít vlastní fotografie. Není na tom nic složitého a postup vypsaný v programech vás provede krok za krokem od nastavení formátu, přes zvolení šablony, nebo vlastního designu a dozdobení, až po vytisknutí.

Napsání textu a odeslání s pocitem dobře odvedené práce bude potom již na vás.

Příklad takových programů:

Další možností je potom popustit uzdu fantazii, najít si doma potřebný materiál, nebo ho zakoupit ideálně přes e-shop a pustit se do díla.

Tip: Pěkně vyrobená pohlednice může být součástí vašeho narozeninového dárku pro rodinu či přátele.

Na čtvrtku můžete lepit vystříhané kousky barevného papíru, kousky látek, krajku. Můžete zdobit vypichováním z pauzovacího papíru, pomocí vytlačovací tyčinky, můžete malovat nebo kreslit. Kreativitě se meze nekladou. Určitě se vám budou hodit naše kreativní pomůcky.

Pokud takovou pohlednici, kterou sami vyrobíte, ještě vyšperkujete krasopisem za použití kaligrafického pera, dotáhnete své dílo takřka k dokonalosti. Cvičit krasopísmo můžete mimo jiné i díky naším kaligrafickým Krasopísankám.

Ruční práce je ceněná a adresátovi ukáže, že vám na něm skutečně záleží. V dnešní uspěchané době jsme zvyklí posílat zprávy přes telefon. Ale představte si až adresát najde ve své poštovní schránce pohlednici. Mezi reklamními letáky bude pohled, co jste vy osobně poslali. O to větší radost bude, pokud to bude i přímo vaše dílo, váš výtvor.

Tak směle do toho, vyrobte si pohlednici, napište jí a pošlete. Jistě uděláte radost. :-)

 

Nechte se inspirovat i naší nabídkou pohlednic: