Jak poslat fotku jako pohlednici?

Že papírové pohlednice už neletí? Chyba lávky. I v dnešní době, ve světě plného moderních technologií a dopisy v obálkách nahradily e-maily, zasílání pohlednicí frčí. Ovšem tak trochu jinak, než jsme byli dříve zvyklí. Pro pohled a známku už totiž nemusíte na poštu ani do trafiky. Nyní může být odeslání pohlednice z dovolené, jako přání k narozeninám či Vánocům, mnohem pohodlnější.

Odeslání papírové pohlednice z pohodlí vašeho domova

Udělejte radost vaší rodině a přátelům zasláním pohlednice k Vánocům, životnímu jubileu nebo jako pozdrav z dovolené. Už nemusíte běžet kupovat pohlednici a známku a následně jít s ní zajít na poštu anebo házet do schránky. Dnes už je to mnohem jednodušší a celý proces tak hravě zvládnete z pohodlí vašeho doma. Nemusíte tak vůbec vytáhnout paty z domu, abyste vašim blízkým poslali krásnou pohlednici. Třeba se také můžete povalovat na pláži a zaslat pohled z vaší dovolené bez nutnosti hledání poštovní schránky.

Všechno, co je potřeba, snadno vyřídíte přes mobilní aplikaci a také na internetových stránkách České pošty během několika málo minut. Potřebujete jen váš mobilní telefon a připojení k internetu. Stačí jen vybrat vámi zvolenou fotografii, kterou máte v telefonu a tu nahrajete do aplikace nebo přes webovou stránku. Zadáte adresáta, zaplatíte za odeslání a vaše pohlednice vyrazí na místo určení.

Zaslání na poslední chvíli není problém

Řešíte mnohdy věci na poslední chvíli a mnohdy se vám tak stane, že si důležitá data vzpomenete pozdě? Odeslání fotky jako pohlednice na poslední chvíli není vůbec žádný problém. S aplikací či webovými stránkami to zvládnete během pár minut. Už následující den po vašem objednání služby začne pošta žádost zpracovávat, takže za 2 dny může mít adresát pohled ve své schránce.

Vylepšení fotek pomocí různých doplňků

Dodejte vašim fotkám na pohlednici šťávu. Ať už posíláte rodičům fotku jejich vnoučátek, přání k Vánocům nebo pozdrav z dovolené, vaši fotku, která na pohledu bude, můžete ještě vylepšit. K tomu jednoduše využijete nejrůznější doplňky z nabídky. Vyzkoušejte tematické rámečky a další obrázky a umístěte je na zvolené místo. Tyto doplňky vaše fotky oživí a nazdobí pro jakoukoliv příležitost, ať už jsou to Vánoce, Velikonoce nebo narozeniny.

K fotce jednoduše doplníte i text

Ať už posíláte fotku na pohlednici jako přání k narozeninám, k Vánocům nebo jako pozdrav z dovolené, samozřejmě nesmí chybět ani text. Popřejte vašim blízkým šťastné a veselé Vánoce, dejte jim vědět, jak se máte na dovolené nebo je skrz pohled jen tak pozdravte. V mobilní aplikaci a na webových stránkách si snadno zvolíte i typ a barvu písma a pak už jen stačí napsat, co máte právě na srdci.

Podívejte se i na naší nabídku: