Jak poslat fotku jako pohlednici?

Že papírové pohlednice už neletí? Chyba lávky. I v dnešní době, ve světě plného moderních technologií a dopisy v obálkách nahradily e-maily, zasílání pohlednicí frčí. Ovšem tak trochu jinak, než jsme byli dříve zvyklí. Pro pohled a známku už totiž nemusíte na poštu ani do trafiky. Nyní může být odeslání pohlednice z dovolené, jako přání k narozeninám či Vánocům, mnohem pohodlnější.

Odeslání papírové pohlednice z pohodlí vašeho domova

Udělejte radost vaší rodině a přátelům zasláním pohlednice k Vánocům, životnímu jubileu nebo jako pozdrav z dovolené. Už nemusíte běžet kupovat pohlednici a známku a následně jít s ní zajít na poštu anebo házet do schránky. Dnes už je to mnohem jednodušší a celý proces tak hravě zvládnete z pohodlí vašeho doma. Nemusíte tak vůbec vytáhnout paty z domu, abyste vašim blízkým poslali krásnou pohlednici. Třeba se také můžete povalovat na pláži a zaslat pohled z vaší dovolené bez nutnosti hledání poštovní schránky.

Všechno, co je potřeba, snadno vyřídíte přes mobilní aplikaci a také na internetových stránkách České pošty během několika málo minut. Potřebujete jen váš mobilní telefon a připojení k internetu. Stačí jen vybrat vámi zvolenou fotografii, kterou máte v telefonu a tu nahrajete do aplikace nebo přes webovou stránku. Zadáte adresáta, zaplatíte za odeslání a vaše pohlednice vyrazí na místo určení.

Zaslání na poslední chvíli není problém

Řešíte mnohdy věci na poslední chvíli a mnohdy se vám tak stane, že si důležitá data vzpomenete pozdě? Odeslání fotky jako pohlednice na poslední chvíli není vůbec žádný problém. S aplikací či webovými stránkami to zvládnete během pár minut. Už následující den po vašem objednání služby začne pošta žádost zpracovávat, takže za 2 dny může mít adresát pohled ve své schránce.

Vylepšení fotek pomocí různých doplňků

Dodejte vašim fotkám na pohlednici šťávu. Ať už posíláte rodičům fotku jejich vnoučátek, přání k Vánocům nebo pozdrav z dovolené, vaši fotku, která na pohledu bude, můžete ještě vylepšit. K tomu jednoduše využijete nejrůznější doplňky z nabídky. Vyzkoušejte tematické rámečky a další obrázky a umístěte je na zvolené místo. Tyto doplňky vaše fotky oživí a nazdobí pro jakoukoliv příležitost, ať už jsou to Vánoce, Velikonoce nebo narozeniny.

K fotce jednoduše doplníte i text

Ať už posíláte fotku na pohlednici jako přání k narozeninám, k Vánocům nebo jako pozdrav z dovolené, samozřejmě nesmí chybět ani text. Popřejte vašim blízkým šťastné a veselé Vánoce, dejte jim vědět, jak se máte na dovolené nebo je skrz pohled jen tak pozdravte. V mobilní aplikaci a na webových stránkách si snadno zvolíte i typ a barvu písma a pak už jen stačí napsat, co máte právě na srdci.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení