Jak poslat pohlednici online?

Dnešní doba přeje moderním technologiím. A tak i papírové dopisy z větší části nahradily e-maily a pohledy se navíc dají posílat i mnohem pohodlnějším způsobem, než jejich ručním vypisováním. Takovou pohlednici dnes totiž můžete poslat online a adresátovi přijde do schránky v klasické papírové podobě.

Odeslání online pohlednice je rychlé a jednoduché

Samotné odeslání pohlednice online je rychlé a jednoduché. A jak na to? Stačí jen mít připravenou vhodnou fotografii, kterou chcete nechat na pohlednici vytisknout a také musíte logicky vědět poštovní adresu toho, komu ji budete posílat. Následně si vyberte si libovolnou fotku z vašeho mobilního telefonu, počítače nebo fotoaparátu a nahrajte ji do aplikace České pošty. Vybrat si můžete hned ze 3 velikostí pohlednic.

Intuitivní prostředí pro pohodlnou práci

Pohlednici přesně podle vašich představ můžete poslat z mobilu rovnou do schránky někoho z vaší rodiny či přátel. Stačí si jen zdarma stáhnout aplikaci do mobilu nebo využít internetových stránek. Prostředí aplikace a webových stránek pro online odesílání pohlednic je intuitivní a přehledné. Snadno se v něm zorientujete a bude se vám dobře pracovat. Poslat pohlednici komukoliv nejen v České republice, ale i v zahraničí tak hravě zvládnete během několika málo okamžiků.

Vyplňte potřebné formality a je hotovo

Nahrajte fotku nebo si vyberte z přednastaveného vzhledu. Poté, co vámi vybranou fotografii nahrajete do aplikace a vyberte si zvolený formát, pak už stačí vyplnit jen pár formalit. Do formuláře napište vzkaz pro adresáta a nezapomeňte také na jeho adresu. Následně si zvolte typ platby, který vám vyhovuje. A je hotovo. Následující den po zaplacení platby za pohlednici bude vytištěna na kvalitní papír a odeslána na vámi vybranou adresu kdekoliv v České republice nebo v zahraničí.

Inspirujte se i naší papírovou nabídkou: