Jak poslat elektronickou pohlednici zdarma?

Klasickou pohlednici už ve schránce moc často nenajdeme. Daleko pravděpodobnější je, že se s námi někdo podělí o zážitky z dovolené na sociálních sítích nebo třeba na Messengeru. Pohlednice mají přesto svoje kouzlo, a v dnešní době i vyjadřují, že nám na adresátovi opravdu záleží.

Pokud se chceme vyhnout složitému posílání pohlednic poštou, můžeme využít elektronickou pohlednici. Existuje hned několik možností, jak ji přátelům či rodině vyrobit a odeslat zdarma.

 

1.      Využijte speciální webové stránky

Úplně nejjednodušší způsob, jak poslat elektronickou pohlednici, je využití speciálních webových stránek. Těch existuje hned několik, a zdarma si na nich můžete vybrat motiv pohlednice, připojit vzkaz a odeslat na email či některou ze sociálních sítí.

  • Jedním z nich je Pohledomat. Na tomto webu si můžete vybrat z několik stovek motivů pro pohlednice a připojit i krátký vzkaz na pomyslný rub. Výsledkem je drobná webová stránka, která zobrazuje hotovu pohlednici. Tu můžete nasdílet komukoliv budete chtít.

 

  • Web Přáníčka umožňuje výběr z opravdu velkého množství obrázků na elektronickou pohlednici. K ní můžete napsat vzkaz či přání a připojit třeba i oblíbenou písničku. Hotovou elektronickou pohlednici pak zašlete adresátovi na email.

 

2.      Vyrobte je vlastními silami

Elektronickou pohlednici si svým způsobem můžeme vyrobit i sami. Pokud ovládáte alespoň trochu některý z grafických programů, můžete si ze svého oblíbeného obrázku vytvořit přední stranu pohlednice přidáním pěkného věnování či ozdobného rámování.

Přímo pod obrázek pak můžete připojit z internetu stažený vzor zadní části klasického pohledu. Na ní můžete umístit jakýkoliv text nebo jenom krátký pozdrav. Hotový obrázek pak lze poslat adresátovi emailem nebo skrz jakoukoliv sociální síť.

 

3.      Namalujte ho

Pokud jste zručnější při kreativní práci rukama, můžete pohlednici namalovat na papír a následně ji naskenovat nebo vyfotit. Díky tomu dodáte vaší elektronické pohlednici ještě větší porci originality.

 

Naše nabídka pohlednic: