Texty na vánoční pohledy

I když posílání pohledů s nástupem moderních technologií celkem opadlo, v posledních letech se pohlednice opět vrací do módy a posílají se tak k různým příležitostem, Vánoc nevyjímaje. Právě Vánoce jsou příležitostí k tomu, abychom našim blízkým popřáli šťastné a veselé svátky plné zdraví a pohody a také šťastný nový rok. A proč k tomu nevyužít právě pohlednice?

 

Vhodně zvolený motiv pohlednice

Pohlednice určená k Vánocům by měla mít i vhodně zvolený obrázek, a to takový, aby potěšil a zaujal adresáta. Vyhněte se tomu, aby motiv na vánočním pohledu nebyl příliš kýčovitý a přeplácaný. Zvolit tak můžete třeba zasněženou krajinku, zamrzlé jezero nebo decentně ozdobený vánoční stromeček.

Co napsat k Vánocům 

Stejně jako každý rok nevíte, co byste měli napsat na pohled k Vánocům? Jaké zvolit texty na vánoční pohledy, aby pohlednice adresáta zaujala, pobavila, potěšila a neurazila? Oblíbená jsou i nejrůznější veršovaná přání. Inspirovat se můžete mezi následujícími texty na vánoční pohlednice:

 

  1. Je tu čas zázraků, jsou tady Vánoce, tak mějte dny bez mraků a hodně štěstí v novém roce.
  2. Slunečné Vánoce, i když jsou bez sněhu, nemohou narušit tu lásku a něhu, která vládne všude. Pohoda je největší a až nový rok bude, přejeme Vám v něm jen to nejlepší.
  3. Sníh se kolem třpytí, mlčí kraji les. Hvězdy tiše svítí v dáli u nebes. Závějí jde ztěžka z dálky Ježíšek. I Vám k tomu svátku nechá na památku zlatý oříšek. Krásné Vánoce!
  4. Ježíšek pomalu zapřahá saně, za okny je vidět paprsku svit.
  5. Vánoce jak od Lady, pod stromečkem poklady. Kdyby to jen drobnost byla, aby srdce potěšila. Veselé Vánoce
  6. Až pod stromečkem rozvážeš mašličku, ať lásku najdeš v balíčku. Ve druhém štěstí, klid a pohodu. Ve třetím pak dobrou náladu. Veselé Vánoce a šťastný nový rok.

 

Podívejte se na naší nabídku k Vánocům: