TAPÍR JE NA DOVOLENÉ!!! Objednávky, které uděláte od 10.8. do 18.8. budu vyřizovat až následující týden (21.8.) Pokud objednávku přece jen uděláte a budete ji chtít zrušit, odpovězte na e-mail s objednávkou a já vše po svém návratu vyřídím. Váš Tapír.

Pohlednice Libochovice

9 Kč
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohlednice s pověstí, vážící se k danému objektu. Na přední straně je kreslená postavička z pověsti z pera Zdeňka Hofmana.

O kouzelném zrcadle Před dávnými časy žil na zámku hraběcí manželský pár. Hrabě musel občas na několik dní odcestovat, nikdy však neopomněl hraběnce svou nepřítomnost vynahradit nějakým dárkem. Jednou jí také z cesty přivezl krásné zrcadlo. Krásné a navíc kouzelné. Pokud už se prý bude dívat vždy jen do něj, zůstane věčně mladá. Tak se také stalo a manžel i všichni sloužící jen žasli. Jednoho dne přišel na zámek mladý kartáčník. Hraběnka se zhlédla v krásném zlatém kartáči na vlasy. Když ho však otáčela v ruce, pohlédla nedopatřením do malého zrcátka, které bylo na kartáči připevněné. Kouzlo pominulo a hraběnka od té doby stárla jako každý jiný. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohledy a pohlednice
Rozměr: cca 14,8 x 10,5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: